Slide where_to_vote where_to_vote where_to_vote where_to_vote

سامانه مدیریت و نگهداشت اطلاعات پزشکی مانامد

 

مانامد این فرصت را فراهم کرده است تا بیمارستان‌ها بتوانند هزینه‌های مادی و زمانی خود را به حداقل رسانده و از طرفی از هدر‌رفت منابع جلوگیری نمایند. بیمارستان‌ها می‌توانند با استفاده از مانامد سوالات و پرسشنامه‌های خود را مدیریت کرده و درصورت تغییر در آنها به راحتی و با کمترین هزینه تغییرات را اعمال نمایند. در حال حاضر اگر مدیریت بیمارستان بخواهد تغییراتی را در پرسشنامه‌ها اعمال نماید باید تمامی پرسشنامه‌های گذشته را جمع آوری و امحا کرده و پرسشنامه‌های جدید را چاپ و توزیع نماید که این فرآیند زمانبر و هزینه‌ بر خواهد بود. مانامد امکانی را فراهم کرده است که مدیر بتواند از طریق پنل مدیریتی خود پرسشنامه‌ها و سوالات را اصلاح کرده و تغییرات در پرسشنامه‌ها به صورت آنلاین اعمال شوند.

راهکار جامع خدمات پزشکی توتیاطب

هر چند ارائه خدمت سلامت از راه دور (تله مدیسن)، مفهوم تازه ای در دنیای پزشکی نیست، اما از زمستان سال98 و با شیوع  گسترده ویروس کووید19، بسیاری از کشورهای دنیا، از جمله ایران بیش از پیش، به این طرح روی آورده­اند.

هدف کلی ارائه خدمت سلامت از راه دور، کاهش حضور فیزیکی متقاضیان خدمات پزشکی در بیمارستان­ها، درمانگاه­ها و مطب­ها می باشد. عمده­ترین خطر متوجه مراجعین حضوری، موضوع انتقال بیماری­های واگیر است که در حال حاضر و به دلیل شیوع گسترده ویروس کورونا سال2019 برای همگان ملموس است.

علاوه بر ارائه خدمات پزشکی از راه دور، عرصه خدمات توتیاطب شامل مراقبت در منزل (home care) و سامانه مدیریت کلینیک و درمانگاه هم می‌شود.

سامانه مدیریت پروژه ساتراپ

مدیریت پروژه محور سازمان‌ها یکی از روش‌های مدیریتی در دنیا محسوب می‌شود. به این صورت که کارها را به پروژه‌های کوچکتر می‌شکنند و با مدیریت هر یک به صورت جداگانه کل سازمان را مدیریت می‌کنند. ساتراپ با ارائه راهکاری برای مدیریت پروژه یکپارچه به شما کمک می‌کند به اهداف و چشم اندازهایتان جامه ‌ی عمل بپپوشانید. ساتراپ برای تمامی شرکت‌ها وسازمان‌ها پیشنهادی دارد. از شرکت‌های کوچک و استارتاپ‌ها گرفته تا شرکت‌های بزرگ و هولدینگ‌ها.

مدیریت پروژه به طور معمول، به صورت فردی یا تیمی انجام می‌پذیرد، به این صورت که وظایف یک پروژه به وسیله افراد رده بالای سازمان به كل کارمندان ابلاغ شده و از همین طریق نیز پیگیری میشود.

اما در مدیریت پروژه به روش ساتراپ، سیستم آنلاین مدیریت پروژه، به عنوان یک بستر و واسطه در کل سازمان قرار میگیرد و یک فرد به عنوان مدیر پروژه مسئول هدایت سازمان از طریق این سیستم می‌گردد. حال مدیر پروژه میتواند خود شخص مدیر، یا فرد دیگری در سازمان باشد. با این سیستم بسیاری از تنش‌ها، ناهماهنگی‌ها، عدم رسیدگی‌ها و کندی‌ها و بسیاری دیگر از مشکلات این چنینی در سازمان شما کمرنگ می‌شوند. همچنین نظم و کارآمدی در سیستم بالا می‌رود؛ زیرا پیگیری در سازمانتان در هر لحظه تنها با چند کلیک میسر است.

شبکه آموزش ساتراپ

شرکت خدمات تجارت سرمد راه‌حلی بر مبنای فناوری اطلاعات با نام شبکه آموزش ساتراپ ارائه داده‌ است که هر فرد و سازمانی که توامندی ارائه محتوای آموزشی در خود می‌بیند، می‌تواند محتوا را تولید کرده و در یک فضای امن در اختیار کاربران و مشتریان خود قرار داده و این اطمینان را داشته باشد که تمامی افراد با توجه به سطح دسترسی‌شان به اطلاعات دسترسی دارند و هیچ فردی نمی‌تواند محتوای آن‌ها را به سرقت ببرد. از طرفی نیز کاربران می‌توانند اطمینان داشته باشند که محتوای ارائه شده از لحاظ علمی و فنی مورد تایید است و اگر دچار مشکلی شدند می‌توانند به یک مرجع مشخص مراجعه نمایند.

سامانه مدیریت ارتباط با مشتریان (CRM)

CRM‏ (Customer Relationship Management) یا مدیریت ارتباط با مشتریان در تعریف به معنای تمامی فرآیندها، تکنولوژی ها و منابع انسانی است که به جذب، توسعه و نگهداشت مشتریان کمک می کنند. هدف اینگونه از سامانه‌ها مدیریت ارتباط با مشتریان و نحوه پاسخ به نیازها و در خواست های آنها به بهترین شکل می‌باشد.

سرمد با تولید CRMهای اختصاصی شده در حوزه‌های پزشکی، علمی و … بهترین گزینه را در اختیار شما می‌گذارد.

فهرست